Golfové kurzy a golfová výuka

Kurzy golfu a golfová výuka probíhá pod vedením profesionálních trenérů

Všichni absolventi dvou a třídenních kurzů v naší golfové škole obdrží certifikát o zkoužce způsobilosti - "Základní znalost pravidel a golfové etiky". Mohou také po domluvě s Head Pro absolvovat herní praktickou část zkoušky.

Termíny konání jednodenních, dvoudenních a třídenních kurzů golfu

Přihlásit do kurzu se můžete individuálně a to buď prostřednictvím telefonu, který naleznete v sekci kontakt.

Třídenní intenzivní kurz

golfové kurzy - 3 dny Náplň kurzu je rozložena na tři dny, a to od pátku do neděle. Kurz začíná v pátek odpoledne, pokračuje celou sobotu a končí v neděli ve dvanáct hodin. Celkový objem výuky je 21 x 30 minut ( 5 x 30min. v pátek, 6 a 4 x 30 min. v sobotu a 6 x 30 min. v neděli). Každý účastník obdrží dárek s logem naší golfové školy Albatros Golf, budou mu zapůjčeny golfové hole i tréninkové míče.
Časový rozvrh: pátek 15:00 - 17:30, sobota 9:00 - 12:00 a 13:30 - 15:30, neděle 9:00 - 12:00

Cena kurzu je 3.600,- Kč

Dvoudenní kurz

golfové kurzy 2 dny Náplň kurzu je rozložena na dva dny, a to na sobotu a neděli. Kurz začíná v sobotu dopoledne a končí v neděli ve dvanáct hodin. Celkový objem výuky je 16 x 30 minut (10 x 30 min. v sobotu a 6 x 30 min. v neděli). Každý účastník obdrží dárek s logem naší golfové školy Albatros Golf, budou mu zapůjčeny golfové hole i tréninkové míče.
Časový rozvrh: sobota 9:00 - 12:00 a 13:30 - 15:30, neděle 9:00 - 12:00

Cena kurzu je 2.850,- Kč

Jednodenní kurz

golfové kurzy jednodenní Tato forma výuky je určena pro zájemce, kteří (například z časových důvodů) chtějí tréninku věnovat jen jeden den, ale o to intenzivněji cvičit. Jedná se o skupinovou výuku, doba trvání je 10 x 30 minut. Každý účastník obdrží dárek s logem naší golfové školy Albatros Golf, budou mu zapůjčeny golfové hole i tréninkové míče.
Časový rozvrh: sobota 9:00 - 12:00 a 13:30 - 15:30
Cena kurzu je 1.990 ,- Kč

Kurz pro "nováčky"

golfové kurzy pro nováčky Tato forma výuky (seznámení s golfem) je určena pro zájemce, kteří ještě nemají jasno, zda s golfem začít. V devadesáti minutách se účastníci dozví základní informace o golfové hře, vybavení, o možnostech jak začít, zda se stát členem golfového klubu či nikoliv, a samozřejmě si golf také zahrají! Celý program by měl přispět k určitému přehledu o tom, co je golf a co to ssebou přináší, když se rozhodnu začít. Jedná se o skupinovou výuku, doba trvání je 3 x 30 minut . Každý účastník obdrží dárek s logem naší golfové školy Albatros Golf a budou mu zapůjčeny golfové hole i tréninkové míče.
Cena kurzu je 650 ,- Kč
Výuku všech kurzů provádí vždy trenér (člen PGA) s patřičným golfovým vzděláním a zkušenostmi. Výuka všech golfových kurzů probíhá v našem tréninkovém středisku Albatros Golf Poděbrady, které splňuje veškerá kritéria pro tyto výukové programy.

Golfová akademie

Golfová akademie Tato nabídka je určena pro větší skupiny (10 a více osob) a jedná se o instruktáž zkušeného trenéra (člena PGA), který nejdříve skupinu seznámí s vybavením golfisty, zmíní se krátce o historii golfu, o golfovém hřišti, seznámí zúčastněné se základy golfového švihu a sám provede názornou ukázku golfové hry, nakonec si každý účastník sám vyzkouší odpálit své první golfové míčky. Doba trvání akce - 120 minut. Celou akci lze ještě rozšířit o soutěž v puttování (60 minut). Potom se doba trvání celé akce prodlouží na 180 minut. Tuto formu golfové výuky využívají nejvíce firemní zákazníci a lze ji ještě doplnit o jakoukoliv formu občerstvení, k dispozici je i zasedací místnost pro 40 osob.
Cena akce dle dohody

Tréninky mládeže

Golfové kurzy mládeže Aby bylo dosaženo dobrých výsledků a trénink byl co nejefektivnější, trenéři (členové PGA) využívají osvědčené výukové metody, které byly připraveny speciálně pro výuku dětí! Snažíme se vytvořit co nejlepší předpoklady pro dosažení rychlého nárůstu výkonnosti našich svěřenců-hráčů.
Náplň tréninků je zaměřena na:
  • techniku golfového švihu
  • chipping
  • putting
  • hru z písku
  • pitching
  • znalosti pravidel a golfové etiky
  • pro výkonnostně vyzrálé hráče i na taktiku golfové hry, fitness a mentální trénink
Naši trenéři pracovali s takovými hráči jako je Roman Svoboda, mnohonásobný mistr republiky a reprezentant, Petra Kvídová, mistryně republiky a opora ženské reprezentace z konce devadesátých let, Jiří Holý, reprezentant ČR.

Mars-webdesign  |   Tvorba loga  |   Optimalizace pro vyhledávače